Продаж окремої будівлі вул Драгоманова 38 Г, під магазин - 72 м²

ID: 51

Кількість кімнат 1 кімната Площа 72 поверх поверх 1/1
Характеристика об'єкта
  • Вулиця: Драгоманова
  • Поверх: 1-й
  • Кіл. поверхів: 1
  • Загальна площа: 72 м2
  • Тип торгової точки: Нежитловий фонд
  • Працює з рієлтором: Так

Продаж окремої будівлі - вул. Драгоманова 38 Г, під магазин площею 72м.кв.
Продаю власну будівлю, оформлена на ТОВ. Можливі продажі як самої нерухомості, так і корпоративних прав.
Будівля розміщена біля нових будинків, має окрему адресу, паспорт БТІ та витяг з реєстру про право власності. Збудована та введена в експлуатацію забудовником при будівництві сусіднього багатоквартирного дев'яти поверхового житлового будинку як “магазин біля дому” в 2021 році. В будівлі працює мережевий системний орендар магазин напівфабрикатів “Сам Удома”.

Сучасний вигляд та вікна на весь фасад, дозволяють використовувати як цілу будівлю, так і розділити на два приміщення з окремими входами.

Поруч парковка та ряд нових багатоповерхівок. В радіусі 100 метрів живе більше 1000 людей, в радіусі 500 метрів більше 5000 людей. Будівля розташована на перехресті трафіків в середині масиву. Навіть при мінімальній конверсії будь-яка торгівля чи надання послуг буде досить вигідним.

Рекомендую придбати як інвестиційну нерухомість для здачі в оренду. В порівнянні з доходом від квартири за аналогічну вартість Ви матимете в 2 рази вищий дохід, без щомісячного клопоту з орендарями, не потрібно купувати техніку та робити ремонт.

Також, підходить під власний бізнес. Наявність своєї нерухомості піднімає капіталізацію, знижує ризики та дозволяє в будь-який момент взяти кредит на розвиток.

Телефонуйте чи пишіть. Можу показати документи, показати будівлю та докладно відповісти на ваші запитання.

Контактна інформація

Олександр UDS Нерухомість