Оренда офісу на вул. Євгенія Сверстюка,23 на 34,3 м²
ID: 1665
Характеристика об'єкта ID:1665 Київ, Дніпровський район, Євгенія Сверстюка
- Вулиця: Євгенія Сверстюка
- Поверх: 7-й
- Кіл. поверхів: 12
- Загальна площа: 34 м2
- Тип торгової точки: Офіс
- Працює з рієлтором: Так
Основні характеристики:
Тип об’єкта: адміністративна будівля з підземним гаражем та складськими приміщеннями
Адреса: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 23, офіс 736
Площа: 34,3 м²
Вартість оренди: 220 грн за м² комунальні послуги
Пропонується в оренду офісне приміщення загальною площею 34,3 м² у Дніпровському районі Києва. Об’єкт розташований на 7 поверсі адміністративної будівлі за адресою вул. Євгена Сверстюка, 23.
Приміщення складається з двох окремих кімнат, що дозволяє зручно організувати робочий простір: облаштувати кабінет керівника та робочу зону для персоналу, переговорну кімнату або поєднати офіс із невеликим складом. У приміщенні виконано ремонт, що дає можливість розпочати роботу без додаткових витрат. Встановлено кондиціонер.
Санвузол розташований на поверсі, вода також доступна на поверсі. Витяжка відсутня. Опалення наразі не підключене. На першому поверсі здійснюється охорона будівлі. Сигналізація та ролети відсутні.
Будівля має зручне розташування — у пішій доступності станція метро Лівобережна (близько 7 хвилин), житловий комплекс «Галактика», супермаркет Новус, ПриватБанк, банк Глобус, аптеки та інші об’єкти інфраструктури. Район активно розвивається та є комфортним для ведення бізнесу.
Приміщення підходить для офісу компанії, складу, салону послуг або інтернет-магазину.
Оренда здійснюється без комісії для орендаря.
Телефонуйте для уточнення деталей та організації перегляду.
