Про компанію

Компанія ТОВ "Юкрейніан Девелопмент Сервіс" веде діяльність в області професійного управління нерухомості з 2007 року. Наша спеціалізація - здача в оренду торгових площ без комісійних. Ми працюємо з такими приміщеннями як кіоски, павільйони, зупинкові комплекси, ролетні торгові місця в підземних переходах, торгові намети.

Ми володіємо великою кількістю власних МАФів, а також нам довіряють управління своїми об'єктами наші партнери, які будують торгові площі з метою здачі в оренду. Всі об'єкти, що представлені на нашому сайті ми пропонуємо орендувати без комісії, з суттєвою економією ваших коштів, чого ви не отримаєте від агентств нерухомості та самостійних рієлторів.

На всі наші МАФи оформлені необхідні дозвільні документи, що допоможуть зробити ваш бізнес більш стабільним і прогнозованим.

Також ми не просто здаємо в оренду клієнту торгову площу і забуваємо про нього, а й "ведемо" його - виходячи зі свого досвіду, даємо поради щодо оформлення торгового місця, мерчандайзингу, цінової політики, обліку товару, допомагаємо з підбором адекватних продавців і т.д.. Команда нашої компанії складається з професіоналів високого рівня з вищою освітою в області економіки, маркетингу, менеджменту та господарського права. Наше завдання - підібрати для нашого клієнта таке торгове місце, де він би міг нормально працювати і розвивати свій бізнес.

За час роботи на ринку, завдяки роботі нашої команди у нас з'явилося багато постійних клієнтів і ми маємо хороші партнерські відносини з усіма великими агентствами нерухомості Києва.

Дружна команда компанія "Юкрейніан Девелопмент Сервіс" впевнена, що почавши з нами співпрацю ви будете задоволені результатом!