Оренда на вул. Олени Теліги, 45А приміщення на 72 м², від власника
ID: 1461
Характеристика об'єкта ID:1461 Київ, Шевченківський район, Теліги Олени
- Вулиця: Теліги Олени
- Поверх: 1-й
- Кіл. поверхів: 5
- Загальна площа: 72 м2
- Підведення води: Є
- Працює з рієлтором: Так
Основні характеристики:
адреса — вул. Олени Теліги, 45А;
площа — 72 м².
Пропонується в оренду комерційне приміщення на вул. Олени Теліги, 45А у місті Київ. Об’єкт розташований на першому поверсі житлового будинку, що є важливою перевагою для бізнесу, орієнтованого на постійний пішохідний трафік та щоденний попит. Фасадне розміщення забезпечує хорошу видимість з вулиці та зручний доступ для клієнтів. Оренда приміщення здійснюється без комісії, напряму від власника.
Комерційна нерухомість у Шевченківському напрямку традиційно користується стабільним попитом завдяки розвиненій інфраструктурі та щільній житловій забудові. Локація у спальному районі формує постійну клієнтську базу з числа мешканців навколишніх будинків. Щодня люди проходять повз приміщення дорогою до школи, на роботу, у магазини чи громадські установи. Неподалік знаходиться продуктовий магазин та відділення поліції, що додатково підсилює потік відвідувачів і підвищує рівень безпеки району.
Площа 72 м² є оптимальною для організації повноцінного торгового або сервісного простору. Такий метраж дозволяє зручно зонувати приміщення: облаштувати торгову залу, складську частину, підсобне приміщення та комфортну зону для персоналу. Комерційне приміщення підходить для відкриття продуктового магазину, магазину канцтоварів, зоотоварів, квіткового салону, пивного магазину, кафе або іншого виду підприємницької діяльності. Універсальність формату дозволяє адаптувати об’єкт під конкретну бізнес-концепцію без суттєвих перепланувань.
Оренда приміщення на першому поверсі житлового будинку має стратегічну перевагу — бізнес працює безпосередньо у середовищі потенційних клієнтів. Спальний район забезпечує регулярні покупки товарів повсякденного попиту, що формує стабільний оборот та прогнозовану виручку. Для малого та середнього бізнесу це один із найефективніших форматів розміщення, адже не потребує значних витрат на рекламу — сама локація працює на залучення покупців.
Приміщення на вул. Олени Теліги, 45А добре проглядається та має зручний підхід. Наявність сусідніх торгових точок і соціальних об’єктів створює сформоване комерційне середовище. Це сприяє швидкому старту бізнесу та скорочує період розкрутки нової точки. Комерційна площа у такій локації підходить як для підприємців-початківців, так і для компаній, які планують розширення мережі.
Оренда комерційної нерухомості без комісії дозволяє зменшити стартові витрати та зосередитися на облаштуванні й розвитку бізнесу. Укладання договору здійснюється офіційно, що гарантує прозорі та зрозумілі умови співпраці.
Комерційне приміщення 72 м² на вул. Олени Теліги — це практичне рішення для тих, хто шукає оренду торгової площі у Києві з активним трафіком, зручною інфраструктурою та постійною аудиторією мешканців району.
Телефонуйте за вказаними номерами, щоб отримати додаткову інформацію, уточнити умови оренди та домовитися про перегляд об’єкта у зручний для вас час.
